Rolety Velux


 

Zcela zatemňující roleta DKL/DML/DSL

 

Je ideálním řešením pro úplné zatemnění letního slunce. Zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a zastíní místnost pro ranní lenošení nebo odpolední odpočinek. Proto je vhodným řešením zejména v ložnicích nebo dětských pokojích.

 

Pro delší snění i odpolední odpočinek je zcela zatemňující roleta nejvhodnějším řešením.

 

Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky, solární pohon.

 

Zastiňovací roleta RHL/RFL/RML/RSL

 

Účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí, zastínění před sluncem a současně i příjemnou dekoraci. Zastiňovací roleta do střešních oken je ideální pro jakoukoliv místnost, zvláště pak pro kuchyně, obývací pokoje, šatny nebo toalety.

 

Jednoduché, a přesto účinné stínění, které dodá každé místnosti styl a vzhled.

 

Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky, solární pohon.

 

Plisovaná roleta FHL/FML/FHC

 

Dekorativní zastiňovací prvek, který svým vzhledem dodá podkrovní místnosti na atraktivnosti a zajistí příjemné prosvětlení vašeho domova. Plisovaná roleta je vhodná nejen do obývacích pokojů nebo ložnic, ale i do kanceláří. Jednoduché nebo dvojité plisování.

 

Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu.

 

Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky.

 

Doplňková plisovaná roleta FPL

 

Doplňková plisovaná roleta FPL, která se používá pouze v kombinaci s roletou DKL nebo RFL, zajišťuje optimální regulaci světla a stínu.

 

 

Kombinace zcela zatemňující a plisované rolety DFD

 

Roleta DFD je novinkou v našem sortimentu. Skládá se ze zcela zatemňující rolety a doplňkové plisované rolety. Každá z nich se ovládá samostatně. Pokud si žádný ze vzorů DFD kompletu nevyberete, můžete zcela zatemňující roletu doplnit plisovanou roletou FPL, která se jednoduše připevní ke spodní liště ovládací rolety.